Dom

Shenzhen HXC Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen HXC Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen HXC Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Kupiłem to dla mojej 9-letniej córki.

—— Diana P.

Naprawdę bardzo podobały mi się buty, które wyglądają naprawdę uroczo.

—— Karina

Kupiłem tę płócienną torbę sportową jako prezent na Boże Narodzenie dla mojego narzeczonego.

—— dlady shopper

Moja córka uwielbia swój nowy zestaw plecaków.

—— Shelby

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Nasza fabryka głównie OEM ODM dla sprzedawców Amazon Wish Aliexpress Ebay od wielu lat. Ściśle kontrolujemy dobrze jakość i upewniamy się, że wszystkie materiały są prawdziwe i kwalifikowane. Pomysł spowodował sukces naszych klientów, którzy bardzo dobrze sprzedają w tych sklepach. Witamy w celu dostosowania. Nasza fabryka zawiera różne linie produkcyjne, zdjęcia poniżej tylko w celach informacyjnych!

   

  Krótko mówiąc, nie jest tak, że im większa jest fabryka, tym lepiej dla Ciebie. Kluczem jest to, że kto wie, czego potrzebujesz i produkuje wspaniałe przedmioty, które lubisz, a także upewnia się, że jest tani i w porządku. dostawca jest ważniejszy niż cokolwiek innego !!

   

   

  Shenzhen HXC Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 0

  Shenzhen HXC Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 1

  Shenzhen HXC Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 2

   

  Shenzhen HXC Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 3

 • OEM / ODM

  Nasza fabryka ma silną pozycję na rynku, aby produkować wysokiej jakości torby i buty dla wielu sprzedawców Amazon Aliexpress Wish Ebay, którzy odnieśli ogromny sukces dzięki naszym dobrym produktom. Profesjonalnie OEM ODM lub dostosowujemy dla nich z bardzo dobrymi opiniami od klientów.Posiadamy również OEM ODM dla wielu sprzedawców toreb dużych marek na rynku krajowym.Aby zachować poufność, nie mogliśmy opublikować tutaj ich produktów, moglibyśmy dostarczyć te same modele z naszym własnym projektem, z wyjątkiem ich niestandardowych typów. To pierwszy raz, gdy eksportujemy bezpośrednio hurtowo, cena jest znacznie tańsza niż cena detaliczna. Będziesz podekscytowany swoim wyborem.Róbmy razem postępy i promuj nasze dobre produkty na całym świecie, aby pomóc potrzebującym!

   

  Poniżej znajduje się dostawa obuwia dla kilku dużych sprzedawców Amazon w celach informacyjnych.

  Shenzhen HXC Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 0

  Shenzhen HXC Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 1

 • R & D

  Jeśli jesteś bardzo dobrym sprzedawcą obuwia torebkowego, który ma doświadczenie na rynku, to świetnie, możesz powiedzieć nam, który model Ci się podoba. Jeśli to nasz własny projekt, który jest dla Ciebie łatwy do dostarczenia. Jeśli to jest nasz klient prywatny typ, bardzo przykro, nie mogliśmy ci sprzedać, ale mogliśmy wprowadzić w nim trochę zmian.

  To wymaga MOQ do negocjacji. Zapraszamy do kontaktu z nami.

   

  W przypadku procesu nowego typu:Dostarczone zdjęcie --------- Nasz projekt ----------- Próbka zakończona ------------- Dostawa do potwierdzenia -------- Zamówienia masowe

   

  Krótko mówiąc, nie jest tak, że im większa jest fabryka, tym lepiej dla Ciebie. Kluczem jest to, że kto wie, czego potrzebujesz i produkuje wspaniałe przedmioty, które lubisz, a także upewnia się, że jest tani i w porządku, również potrzebuje służyć dobrze.

  Shenzhen HXC Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 0

  Shenzhen HXC Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 1

Szczegóły kontaktu
Shenzhen HXC Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Fanny Chen

Tel: 15989305939

Faks: 86-755-21033386

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)